Kontakt

Peter Dreck s.r.o.

Stařechovice 47

(provozovna Stařechovice 144)

798 41 Kostelec na Hané


tel: +420 582 374 077,
+420 608 748 322
e-mail: pdreck@iol.cz

Novinka

Zubní protéza zajíc

Zubní protéza zajíc

Cena: 119,00 Kč

Zasílání novinek

V případě aktivace/deaktivace zadejte Vaši e-mailovou adresu.

MIKULÁŠ - široká nabídka kostýmů, masek a doplňků pro Mikuláše, čerty i anděly

Pořádáte mikulášskou besídku nebo párty? Chystáte pro děti mikulášskou nadílku?
5. prosinec se blíží a my jsme pro Vás připravili širokou nabídku kostýmů, masek a doplňků nejen pro Mikuláše, ale také pro čerty a anděly.

             

Vybírejte z velkého množství dětských kostýmů andílka a dámských andělských kostýmů. V našem e-shopu naleznete také spoustu kostýmů pro čerty a v nabídce máme i kostýmy pro Mikuláše.

             

Pokud hledáte doplňky pro anděla, můžete vybírat z velké nabídky křídel, různých druhů paruk pro anděla a svatozáří.

                  

Připravili jsme také spoustu doplňků pro čertovské kostýmy - paruky, masky, rohy, vidle a spoustu dalšího, jako například ocasy či uši.

                

       

A pro Mikuláše máme v nabídce především mnoho druhů mikulášských vousů a paruk, dále nabízíme čepici pro Miluláše - mitru a mikulášské brýle.

 

Náš e-shop www.karneval-party.cz(sk), společnost Peter Dreck s.r.o., IČ: 25306448, se sídlem ve Stařechovicích 47, 79841 Kostelec na Hané, zapsaná v obchodních rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 24174, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím